Mutlu Çalışanlar

Mutlu Çalışanlar

2014 yılında departman temsilcilerinin katılımı ile kurulan Marport Sosyal Aktivite Grubu (MSAG) ve Çalışan İlişkileri Birimi, çalışan motivasyonunu ve iç iletişimi güçlendirmek amacıyla çeşitli sosyal ve kültürel aktiviteler organize etmektedir.

MSAG, ekibi ile birlikte gün içerisindeki sürprizler ile şaşırtır, çalışma ortamını keyifli hale getiririz. MSAG konsept gezilerinde bir araya gelerek çalışma arkadaşlarımız ile unutulmaz anılar biriktiririz. Çalışanlarımızın katılımları ve değerli fikirleri ile her geçen gün büyür; gönüllülerimizin özverili çalışmaları ile birlikte sosyalleşiriz. Yardımlaşmanın önemini dayanışma ile harmanlar, sosyal projeler üretiriz.

Kurumsal sportif organizasyonlarda Marport’u en iyi şekilde temsil eden çalışanlarımız; futbol, basketbol, masa tenisi, kürek, yelken ve tavla gibi çeşitli branşlarda başarıları ile gurur kaynağımızdır. 

Büyük değişimlerde, insanın kendini en heyecanlı veya en yalnız hissedebileceği evlilik, doğum, sağlık sorunları ve vefat gibi önemli anlarda Marport daima çalışanlarının yanındadır.  

Farklı ürün ve hizmetlerden kurumsal indirimler alarak çalışanlarımızın ve birinci dereceden yakınlarının da faydalanabilmesını sağlıyoruz. 

Alışveriş, dil eğitimi, sağlık ve sosyal yaşam gibi farklı kategorilerde hizmet veren kurumlarla ve özel eğitim kurumlarıyla indirim anlaşmaları yaparak, çalışanlarımızın günlük yaşamını kolaylaştıracak pek çok hizmete, uygun fiyatlarla ulaşmasını sağlıyoruz.

Ayrıca çalışanlarımızın kişisel gelişimini desteklemek için çeşitli üniversitelerin yüksek lisans programlarından özel ücret anlaşmaları yapıyoruz. 

Liman ve online kelimelerinden esinlenerek oluşturulan Limon Mobil Uygulaması, 7 / 24 Açık Ofis bakış açısı ile tasarlanarak Marport’un iç iletişim ve çalışan sistemlerinin dijital dönüşümünün yapı taşlarından biri olmuştur. Bu dönüşüm ile tüm çalışanlarımızın şirketimizde yer alan sistemleri, eşit erişim imkânı ile pratik bir şekilde kullanabilmesi amaçlanmaktadır.

Limon Mobil uygulaması üzerinden çalışanlarımız; özlük ve iletişim bilgilerine, izin yönetimi ekranlarına, ücret bordrolarına, alınan eğitim bilgilerine, etik hattına, öneri sistemine, çeşitli anketlerin uygulanabileceği platformlara, iş güvenliği bildirimlerine, şirket içi duyurulara, çeşitli prosedür ve yönetmeliklere, vardiya bilgilerine, açık pozisyonlara ve iç işe alım başvuru sürecini takip edebileceği alanlara, bireysel taleplerin iletilebileceği alanlara ulaşabilmektedir.